UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To znaczy że jadąc przypuśćmy 7mka widzę ale nie widzę kolumny samochodów wiążących np prezydenta wcale nie muszę ustępować im drogi a nagrania z kamery ostatnich popisów kierowców prezydenckiej kolumny mogą posłużyć jako dowody w sprawie naruszenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym patrz wyprzedzanie na czołówkę i spychanie innych aut na pobocze