UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i bardzo kurna dobrze jako kierowca tez nie widzę sensu parkowania w tym miejscu a i stojąc w połowie na ulicy łamią prawo bo tam jest zakaz parkowania na ulicy!!!!
wiembowidzialem
i bardzo kurna dobrze jako kierowca tez nie widzę sensu parkowania w tym miejscu a i stojąc w połowie na ulicy łamią prawo bo tam jest zakaz parkowania na ulicy!!!!
wiembowidzialem