UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i bardzo kurna dobrze jako kierowca tez nie widzę sensu parkowania w tym miejscu a i stojąc w połowie na ulicy łamią prawo bo tam jest zakaz parkowania na ulicy!!!!

wiembowidzialem

Anuluj