UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na Modlinskiej przy szkole jest to samo, a jak raz zadzwonilam na policje, to pan powiedzial"Troche wyrozumialosci"Ciekawe jakby musial wozek z dzieckiem pchac po zywoplotach prawie codziennie to to samo by mowil.