UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Modlinskiej przy szkole jest to samo, a jak raz zadzwonilam na policje, to pan powiedzial"Troche wyrozumialosci"Ciekawe jakby musial wozek z dzieckiem pchac po zywoplotach prawie codziennie to to samo by mowil.


Anuluj