UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

byłem światkiem jak policja na płk. Dąbka przy rynku postawiła radiowóz BUSa na całej szerokości chodnika polując radarem i zostawiając tylko wolną drogę dla rowerów. Akurat jechałem rowerem i kobieta z wózkiem żeby ich ominąć weszła mi pod koła roweru. Zj. .łem idiotów to próbowali mnie zastraszyć wylegitymowaniem itd.

Rowerowiec