UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na Modlinskiej przy szkole jest to samo, a jak raz zadzwonilam na policje, to pan powiedzial"Troche wyrozumialosci"Ciekawe jakby musial wozek z dzieckiem pchac po zywoplotach prawie codziennie to to samo by mowil.