UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
byłem światkiem jak policja na płk. Dąbka przy rynku postawiła radiowóz BUSa na całej szerokości chodnika polując radarem i zostawiając tylko wolną drogę dla rowerów. Akurat jechałem rowerem i kobieta z wózkiem żeby ich ominąć weszła mi pod koła roweru. Zj. .łem idiotów to próbowali mnie zastraszyć wylegitymowaniem itd.
Rowerowiec