Pijany kierowca na Zamkowej

14
06.09.2015
Pijany kierowca na Zamkowej
(fot. KMP Elbląg)
21-letni Marcin C. został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego. Po badaniu alkotestem okazało się, że mężczyzna jest pijany. Jego auto trafiło na policyjny parking, a on sam otrzymał wezwanie do stawienia się w komendzie policji.
Zdarzenie miało miejsce w miniony piątek około godziny 23.00. Zatrzymany przez policjantów na ul. Zamkowej 21-latek kierował fordem focusem. Badanie alkotestem wykazało u niego 2,08 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna dalej już nie pojechał. Focus trafił na policyjny parking, a Marcin C. odpowie teraz za swój czyn przed sądem. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.
   Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Nierozerwalnie łączy się z tym również utrata prawa jazdy oraz sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
z innej mańki - dlaczego nie ma żadnego artykułu o tym, że w ogóle trwa jakieś REFERENDUM ??
(2015.09.06)

info

3  
  1
Dzisiaj w godzinach porannych 8:30 - 10 łapali na radar stojąc przy "giełdzie samochodowej" na Piłsudskiego. Stali na wysokości końca parku Kajki przy Wiślickiej a polowali na kierowców z Piłsudskiego w strefie gdzie obowiązuje już 50 km/h od szkoły SP 6 do skrzyżowania z Dąbka. Przypomnę, niedziela rano, zero dzieci przy szkole, ruch znikomy, łapali z odległości, niby tam gdzie jest 40 stojąc blisko kilometr dalej. Pomiar robili przecinając chodnik, poruszających się po nim pieszych i drogę dla rowerów. Łapali ludzi jadących do kościoła i na wybory uprzykrzając im życie. Złapali kilkadziesiąt pojazdów. Podłość i brak rozumu nie zna granic.
Świadek.postronny (2015.09.06)

info

9  
  5
Brawo, wspaniały sukces. Tylko dlaczego pan oficer nie przesyła informacji, kiedy poranna łapanka nie przynosi rezultatów.
(2015.09.06)

info

3  
  0
to dlaczego mnie od razu na dołek wrypali za 0,5 mg/l (1 promil) a też wolałbym przyjść rano pozeznawać
aresztowany.za.pi.kuj (2015.09.06)

info

0  
  2
Sledzac ta stronę to widzę ze policjafuzo pracy ma
(2015.09.06)

info

0  
  0
i bardzo dobrze! łapać piratów i karać.
(2015.09.06)

info

3  
  0
Szkoda, że się nie rozwalił na drzewie. Rodziców wykastrować, żeby więcej nie płodzili takiego ścierwa.
sedziadredd (2015.09.06)
Szkoda drzewa! Powinien przewrócić się na chodniku i skręcić sobie kark albo rozbić łeb, nim dojdzie do samochodu, żeby zabić albo zrobić kalekę z przypadkowej osoby.
(2015.09.06)
po komunikatach policji i osiągniętych skutkach jak powyżej idioty sedziadredd prokurator powinien zająć się sprawą siania nienawiści
(2015.09.07)
Zobaczymy jaką nienawiść będziesz siał jak pijany kierowca zabije Ci bliską osobę.
parent (2015.09.07)