Wybrany wątek opinii

Szkoda, że się nie rozwalił na drzewie. Rodziców wykastrować, żeby więcej nie płodzili takiego ścierwa.
sedziadredd (2015.09.06)
Szkoda drzewa! Powinien przewrócić się na chodniku i skręcić sobie kark albo rozbić łeb, nim dojdzie do samochodu, żeby zabić albo zrobić kalekę z przypadkowej osoby.
(2015.09.06)
Powrót do komentarzy