Wybrany wątek opinii
Szkoda, że się nie rozwalił na drzewie. Rodziców wykastrować, żeby więcej nie płodzili takiego ścierwa.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Szkoda drzewa! Powinien przewrócić się na chodniku i skręcić sobie kark albo rozbić łeb, nim dojdzie do samochodu, żeby zabić albo zrobić kalekę z przypadkowej osoby.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0