UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że się nie rozwalił na drzewie. Rodziców wykastrować, żeby więcej nie płodzili takiego ścierwa.
sedziadredd
Szkoda, że się nie rozwalił na drzewie. Rodziców wykastrować, żeby więcej nie płodzili takiego ścierwa.
sedziadredd