14
06.09.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a jak nie zabije mi nikogo to co ? Zesr. a. sz się ze złości czy dalej będziesz nawoływał do nienawiści, obrażania rodziców sprawcy i gróźb karalnych ?
(2015.09.07)
Możesz jeszcze raz napisać swoje wypociny, ale tak żebyśmy zrozumieli o co chodzi? Proponuję powrót do szkoły podstawowej lub nie pisanie komentarzy w stanie upojenia alkoholowego.
a2 (2015.09.07)
Czyli uważasz, że dopóki nic się nie stanie to można jeździć po pijaki, tak? Patologie trzeba usuwać ze społeczeństwa, tak żeby normalni ludzie mogli funkcjonować, żeby rodzice nie bali się wyjechać z dziećmi rowerami na ulicę. Żebyśmy mogli bez stresy stać przy przejściu dla pieszych lub spokojnie czekać na autobus na przystanku, bez obawy że jakiś pijak w nas wjedzie.
tatuś (2015.09.07)
Ponad 2 promile to nie przelewki, to nie jest "nieświadome" wejście za kółko po 1-2 piwkach. To już jest nawalony pacjent, który nie jest w stanie normalnie koordynować swoich ruchów i toku myślenia. Zgadzam się z poprzednikami, że trzeba takich eliminować, ponieważ jest to ludzki rak społeczeństwa, który nam szkodzi. Ale w tym chorym kraju dostanie się wyższą karę za wyrażanie mocnych opinii niż za jazdę po pijaku.
chorykraj (2015.09.07)

info

1  
  0