UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzisiaj w godzinach porannych 8:30 - 10 łapali na radar stojąc przy "giełdzie samochodowej" na Piłsudskiego. Stali na wysokości końca parku Kajki przy Wiślickiej a polowali na kierowców z Piłsudskiego w strefie gdzie obowiązuje już 50 km/h od szkoły SP 6 do skrzyżowania z Dąbka. Przypomnę, niedziela rano, zero dzieci przy szkole, ruch znikomy, łapali z odległości, niby tam gdzie jest 40 stojąc blisko kilometr dalej. Pomiar robili przecinając chodnik, poruszających się po nim pieszych i drogę dla rowerów. Łapali ludzi jadących do kościoła i na wybory uprzykrzając im życie. Złapali kilkadziesiąt pojazdów. Podłość i brak rozumu nie zna granic.

Świadek.postronny