UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to dlaczego mnie od razu na dołek wrypali za 0,5 mg/l (1 promil) a też wolałbym przyjść rano pozeznawać
aresztowany.za.pi.kuj
to dlaczego mnie od razu na dołek wrypali za 0,5 mg/l (1 promil) a też wolałbym przyjść rano pozeznawać
aresztowany.za.pi.kuj