UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to dlaczego mnie od razu na dołek wrypali za 0,5 mg/l (1 promil) a też wolałbym przyjść rano pozeznawać

aresztowany.za.pi.kuj

Anuluj