Odurzony "plantator" opiekował się dzieckiem

13
20.08.2019
Odurzony plantator opiekował się dzieckiem
Policjanci zabezpieczyli 25 krzaków konopi indyjskich (fot. KMP Elbląg)
Policjanci interweniowali w jednym z domów pod Elblągiem. Zaraz po sygnale od matki małoletniego chłopca pojechali sprawdzić czy dziecko jest bezpieczne. Opiekę nad nim sprawował ojciec. Jak się okazało, mężczyzna był odurzony marihuaną i amfetaminą. Funkcjonariusze znaleźli na jego posesji plantację konopi indyjskich.
Początek wydarzeń miał miejsce w sobotę (19 sierpnia). Interwencję zapoczątkowało niepokojące zgłoszenie na policję. Młoda kobieta przyszła do komendy i złożyła zawiadomienie o znęcaniu się nad nią przez byłego konkubenta. Dodatkowo wskazała miejsce, gdzie aktualnie przebywa jej małoletni syn pod opieką swojego ojca, a jej byłego partnera. Zgłaszająca wskazała, że mężczyzna jest agresywny, a dziecku może grozić niebezpieczeństwo. Policjanci pojechali na miejsce. Zastali odurzonego i woniejącego paloną marihuaną 22-latka. Dziecko zostało natychmiast odebrane ojcu i przekazane matce. Po dokładnym sprawdzeniu posesji policjanci znaleźli 25 krzaków konopi indyjskich oraz doniczki z nasionami. Przy mężczyźnie zabezpieczono woreczek z marihuaną i amfetaminą. Badania wykazały, że te same środki miał w organizmie. Podejrzany trafił do policyjnej celi. W sądzie zapadła decyzja o jego aresztowaniu więc najbliższe 3 miesiące spędzi w odosobnieniu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo będzie odpowiadał za znęcanie się nad byłą partnerką. Sąd rodzinny rozpatrzy kwestię opieki nad dzieckiem.
   
Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
22-lata. .. Wyjdzie, zrobi jeszcze z dwójkę i będzie doił państwo.
(2019.08.20)

info

12  
  3
Na wsiach często są takie pseudo interesy, wystarczy tylko troszkę poszukać.
(2019.08.20)
tylko przez takich ludzie postrzegają konopie jako zło diabelskie, zaraz pokażą w tv relacje wyobrażeniową dla plebsu --- bije żonę czy tam partnerkę --narkoman-- konopie-- dziecko, typowe przestawienie propagandowe, wiec najlepiej było by pozamykać na 25 lat tak samo jak za Vat
007 (2019.08.20)

info

6  
  5
W mieście też, tylko że trudniej znależć. I to w blokach, a nie na peryferiach MĄDRALO!!! Wiem że na Zawadzie(nie wiem czy jeszcze)są takie co najmnej 3 miejsca
(2019.08.20)
cd. Nie mam nic przeciwko maryśce, aby zachować umiar i rozsądek a jest 100% bezpieczniejsza niż nikotyna. A w niektórych przypadkach jest wręcz lekarstwem
(2019.08.20)
to idz zadzwoń na milicje skoro wiesz, może medal dostaniesz i pamiątkowe długopisy :D i tv cię pokażą a wszyscy będziemy już bezpieczni
jachu22 (2019.08.20)
@jachu22 - Twój wpis udawania nam, że daleko nam jeszcze do normalności bez narkotyków, pijackich burd, cwaniactwa, złodziei, zabójców i oczywiście pijanych kierowców (morderców) i wiele jeszcze innych patologii.
(2019.08.20)
ooooo widze dwa wpisy typu "uprzejmie donoszę". Fajnie tylko lepiej zadzwonic że sąsiad znęca się nad rodziną, tylko. .. .. co kogo to obchodzi.
(2019.08.20)
Nowy kochanek dominisi ?
A co na to Rafał? (2019.08.21)

info

0  
  0
w normalnym kraju to takie robactwo co znęca się nad rodziną, w łańcuchach poszło by do niewolniczej pracy za 50gr na godzine i po 10 latach już by ćwierkał z odpowiedniego klucza, gwarantuję
007 (2019.08.21)