UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w normalnym kraju to takie robactwo co znęca się nad rodziną, w łańcuchach poszło by do niewolniczej pracy za 50gr na godzine i po 10 latach już by ćwierkał z odpowiedniego klucza, gwarantuję

007

Anuluj