UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w normalnym kraju to takie robactwo co znęca się nad rodziną, w łańcuchach poszło by do niewolniczej pracy za 50gr na godzine i po 10 latach już by ćwierkał z odpowiedniego klucza, gwarantuję
007
w normalnym kraju to takie robactwo co znęca się nad rodziną, w łańcuchach poszło by do niewolniczej pracy za 50gr na godzine i po 10 latach już by ćwierkał z odpowiedniego klucza, gwarantuję
007