UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tylko przez takich ludzie postrzegają konopie jako zło diabelskie, zaraz pokażą w tv relacje wyobrażeniową dla plebsu --- bije żonę czy tam partnerkę --narkoman-- konopie-- dziecko, typowe przestawienie propagandowe, wiec najlepiej było by pozamykać na 25 lat tak samo jak za Vat
007