UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to idz zadzwoń na milicje skoro wiesz, może medal dostaniesz i pamiątkowe długopisy :D i tv cię pokażą a wszyscy będziemy już bezpieczni

jachu22

Anuluj