Wybrany wątek opinii

ooooo widze dwa wpisy typu "uprzejmie donoszę". Fajnie tylko lepiej zadzwonic że sąsiad znęca się nad rodziną, tylko. .. .. co kogo to obchodzi.
(2019.08.20)
w normalnym kraju to takie robactwo co znęca się nad rodziną, w łańcuchach poszło by do niewolniczej pracy za 50gr na godzine i po 10 latach już by ćwierkał z odpowiedniego klucza, gwarantuję
007 (2019.08.21)
Powrót do komentarzy