Wybrany wątek opinii
Na wsiach często są takie pseudo interesy, wystarczy tylko troszkę poszukać.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
W mieście też, tylko że trudniej znależć. I to w blokach, a nie na peryferiach MĄDRALO!!! Wiem że na Zawadzie(nie wiem czy jeszcze)są takie co najmnej 3 miejsca
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
cd. Nie mam nic przeciwko maryśce, aby zachować umiar i rozsądek a jest 100% bezpieczniejsza niż nikotyna. A w niektórych przypadkach jest wręcz lekarstwem
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
to idz zadzwoń na milicje skoro wiesz, może medal dostaniesz i pamiątkowe długopisy :D i tv cię pokażą a wszyscy będziemy już bezpieczni
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@jachu22 - Twój wpis udawania nam, że daleko nam jeszcze do normalności bez narkotyków, pijackich burd, cwaniactwa, złodziei, zabójców i oczywiście pijanych kierowców (morderców) i wiele jeszcze innych patologii.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2