Wybrany wątek opinii

Na wsiach często są takie pseudo interesy, wystarczy tylko troszkę poszukać.
(2019.08.20)
W mieście też, tylko że trudniej znależć. I to w blokach, a nie na peryferiach MĄDRALO!!! Wiem że na Zawadzie(nie wiem czy jeszcze)są takie co najmnej 3 miejsca
(2019.08.20)
cd. Nie mam nic przeciwko maryśce, aby zachować umiar i rozsądek a jest 100% bezpieczniejsza niż nikotyna. A w niektórych przypadkach jest wręcz lekarstwem
(2019.08.20)
to idz zadzwoń na milicje skoro wiesz, może medal dostaniesz i pamiątkowe długopisy :D i tv cię pokażą a wszyscy będziemy już bezpieczni
jachu22 (2019.08.20)
@jachu22 - Twój wpis udawania nam, że daleko nam jeszcze do normalności bez narkotyków, pijackich burd, cwaniactwa, złodziei, zabójców i oczywiście pijanych kierowców (morderców) i wiele jeszcze innych patologii.
(2019.08.20)
Powrót do komentarzy