UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ooooo widze dwa wpisy typu "uprzejmie donoszę". Fajnie tylko lepiej zadzwonic że sąsiad znęca się nad rodziną, tylko. .. .. co kogo to obchodzi.


Anuluj