UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ooooo widze dwa wpisy typu "uprzejmie donoszę". Fajnie tylko lepiej zadzwonic że sąsiad znęca się nad rodziną, tylko. .. .. co kogo to obchodzi.
ooooo widze dwa wpisy typu "uprzejmie donoszę". Fajnie tylko lepiej zadzwonic że sąsiad znęca się nad rodziną, tylko. .. .. co kogo to obchodzi.