UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tylko przez takich ludzie postrzegają konopie jako zło diabelskie, zaraz pokażą w tv relacje wyobrażeniową dla plebsu --- bije żonę czy tam partnerkę --narkoman-- konopie-- dziecko, typowe przestawienie propagandowe, wiec najlepiej było by pozamykać na 25 lat tak samo jak za Vat
007