Ciało noworodka znalezione na plaży

13
04.11.2015
Ciało noworodka znalezione na plaży
(fot. archiwum portEl.pl)
Policjanci zostali zaalarmowani o odnalezieniu na plaży w miejscowości Stara Pasłęka (gm. Braniewo) ciała noworodka. Już po około trzech godzinach od zgłoszenia zatrzymano młodą kobietę i jej chłopaka.
Wczoraj około godziny 13.30 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na plaży w miejscowości Stara Pasłęka zostało odnalezione ciało noworodka. Pod nadzorem prokuratora na miejscu policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady oraz wykonali wszystkie niezbędne czynności, które mogą przyczynić się do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia.
   Policjanci  skoncentrowali się na ustaleniu, kim może być matka dziecka. Już po kilku godzinach zatrzymali nastolatkę i jej chłopaka, mieszkańców powiatu braniewskiego. Trwają ustalenia, czy to ona urodziła dziecko i czy pomagały jej jakieś osoby. Wczoraj, w dniu zatrzymania, młoda kobieta wchodziła w dorosłe życie. Obchodziła swoje 18. urodziny.
   Prokurator zadecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok noworodka. Na miejscu nie można było dokonać identyfikacji płci noworodka. Zostanie to wykonane podczas sekcji zwłok, którą zaplanowano na jutro. Zarzuty oraz konsekwencje karne uzależnione są od jej wyników.
   
informacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Z uwagi na konieczność zabezpieczenia materiału dowodowego na miejscu nie można było dokonać identyfikacji płci noworodka" ???
(2015.11.04)
Na ubrankach lub pod ubrankiem mogły zostać ślady biologiczne należące do osób/osoby, która popełniła ten czyn. A żeby stwierdzić płeć trzeba rozebrać noworodka i jednocześnie utracić (albo nie) materiał dowodowy.
Ploterek (2015.11.04)
8 lat rządzenia PO
(2015.11.04)
Hmmmmm..................szkoda maluszka...............................
Mmmmmm134 (2015.11.04)

info

10  
  0
Rzygać mi się chce jak czytam takie rzeczy!! Nie jedna kobieta oddała by wszystko by móc urodzić takie maleństwo a takie gówniary pier. .. lą się po kontach a później mordują je. Zal czytać:(
czarna.kicia (2015.11.04)

info

37  
  3
Tja, o po 4 latach (albo - co nie daj Boże, po 8 ) rządów PiS - u będzie jeszcze gorzej. Już Ci lekarz powała się na klauzulę sumienia, a wiadomo, że nie o kardiologa czy dentystę chodzi. Zaraz to rozciągną na kogo się da, no i umarł w butach. .. A jeszcze każą płacić z brak dzieci. .. dopiero będzie wesoło.
Zobaczysz... (2015.11.04)
Kto by 1000 zł wyrzucił?
(2015.11.04)

info

1  
  11
No to Jarosław pierwszy zasili budżet państwa;)
fes (2015.11.04)
Wybraliście PIS ja uwazam ze powinna byc legalna aborcja nie chce dziecka to nie we Włoszech Niemczech Czechy Holandia jest legalna nie rozumiem dlaczego w Polsce nie ????? zacofani jesteście mentalność Polaka najgorsza w świecie.
Masakra (2015.11.04)
buhaha A co ty masz do PO PIS Ci da aborcje? wszystko legalne? jasne
rttret (2015.11.04)

info

0  
  3