UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tja, o po 4 latach (albo - co nie daj Boże, po 8 ) rządów PiS - u będzie jeszcze gorzej. Już Ci lekarz powała się na klauzulę sumienia, a wiadomo, że nie o kardiologa czy dentystę chodzi. Zaraz to rozciągną na kogo się da, no i umarł w butach. .. A jeszcze każą płacić z brak dzieci. .. dopiero będzie wesoło.
Zobaczysz...