13
04.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ludzie czy wy widzicie co wy piszecie? Artykul o tak strasznej tragedii a wy z polityka wyjezdzacie... No to jest paranoja... Mam nadzieje ze ta "matke" zjedza kiedys wyrzuty sumienia ze tak bezbronne malenstwo skazala na smierc. Jest tyle mozliwosci. Okna zycia, w szpitalu zostawic to nie lepiej na plazy zostawic zeby umarlo...
Bialadama (2015.11.04)

info

10  
  0
Droga Pani/Panie, bo inne kraje uczą młodzież że można się gździć pod każdym krzakiem, a jak się zajdzie to państwo funduje aborcję. Natomiast mądre Państwo uczyć będzie odpowiedzialności i używania mózgownicy zanim się zajdzie w ciąże, czy zanim się pójdzie pod latarnię. I nie tłumaczcie że Kościół zabrania środków antykoncepcyjnych, bo one są legalne prawnie i każdy kto nie potrafi mądrze utrzymywać stosunków płciowych może skorzystać ze wspomagaczy w postaci środów hormonalnych. Tak więc współczuję raczej krajom UE w których ilość zgodnów nienarodzonych dzieci zwiększa się lawinowo - to bardziej świadczy o zacofaniu społeczeństwa!!!!! Gdzie mózgi i odpowiedzialność. Swędzi cię? Kup leki przeciwalergiczne. .. .. albo podwiąż sobie jajniki, a nie krzycz za legalizacją aborcji!!! Co ma piernik do wiatraka kurcze!
aborcjatylkodlaidiotów (2015.11.05)
To jedź sobie do Włoszech Niemczech Czechy Holandia, zrzeknij się obywatelstwa polskiego i sayonara! Mnie się ta zacofana mentalność Polaków bardzo podoba i cieszę się, że jest zabroniona aborcja! Kto ma dzieci, kto oglądał zdjęcia Usg, kto słuchał chociaż raz tętno serduszka 9tygodniowego, kto widział w 3-wymiarowych swe dziecię, to wie o czym mówię! I to, że jakaś siksa lata z d***a tu i tam, nie zwalnia jej od myślenia i odpowiedzialności!!!
(2015.11.05)

info

4  
  2