UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wybraliście PIS ja uwazam ze powinna byc legalna aborcja nie chce dziecka to nie we Włoszech Niemczech Czechy Holandia jest legalna nie rozumiem dlaczego w Polsce nie ????? zacofani jesteście mentalność Polaka najgorsza w świecie.

Masakra

Anuluj