UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wybraliście PIS ja uwazam ze powinna byc legalna aborcja nie chce dziecka to nie we Włoszech Niemczech Czechy Holandia jest legalna nie rozumiem dlaczego w Polsce nie ????? zacofani jesteście mentalność Polaka najgorsza w świecie.
Masakra