UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wybraliście PIS ja uwazam ze powinna byc legalna aborcja nie chce dziecka to nie we Włoszech Niemczech Czechy Holandia jest legalna nie rozumiem dlaczego w Polsce nie ????? zacofani jesteście mentalność Polaka najgorsza w świecie.

Masakra