UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tja, o po 4 latach (albo - co nie daj Boże, po 8 ) rządów PiS - u będzie jeszcze gorzej. Już Ci lekarz powała się na klauzulę sumienia, a wiadomo, że nie o kardiologa czy dentystę chodzi. Zaraz to rozciągną na kogo się da, no i umarł w butach. .. A jeszcze każą płacić z brak dzieci. .. dopiero będzie wesoło.

Zobaczysz...

Anuluj