Zderzenie toyoty z audi na ul. Żuławskiej

13
29.11.2019
Zderzenie toyoty z audi na ul. Żuławskiej
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (29 listopada) przed godz. 12 na ul. Żuławskiej doszło do zderzenia toyoty z audi. Kobieta kierująca toyotą z urazem nogi została zabrana do szpitala.  Zobacz zdjęcia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów mężczyzna kierujący audi zamierzał skręcić z ul. Żuławskiej w lewo.  Jadąca za nim kobieta kierująca toyotą nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzyła w tył audi. Na miejsce wezwano policję, straż pożarną i pogotowie. Kierująca toyotą z urazem nogi została zabrana do szpitala. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające jak doszło do tego zdarzenia.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kobieta jechała Audi i uderzyła w Audi????? " Jadąca za nim kobieta kierująca audi nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzyła w tył audi. " - Super !!! A ja myślałem, że Toyota uderzyła w Audi?
(2019.11.29)

info

1  
  4
Nie potrafię zrozumieć o czym myślą kierowcy jadący " na zderzaku". Podróżuję dość dużo i często spotykam się z sytuacją, kiedy to na pustej do horyzontu drodze za miastem, przy 90km/h jadący za mną samochód trzyma się 5-7 metrów od zderzaka. Lekkie hamowanie, omijanie przeszkody ( zając, kot) i zaoszczędzone dwie sekundy kosztują godziny postoju i setki albo tysiące złotych oraz, co najistotniejsze- zdrowie pasażerów. Jazda na zderzaku powinna być solidnie karana.
Widzę Problem (2019.11.29)
Widać błąd został poprawiony ! Nie można było najpierw przeczytać dokładnie a potem publikować?
(2019.11.29)

info

3  
  2
Pienc czy siedem metruw to jest siedzenie na zderzaku oczym ty wogle piszesz to ile ma za tobom jehac 100 m a jak ci nie pasuie to odnies prawo iazdy do wydzialu komunikaci i jezdzij autobusem
(2019.11.29)
czy to nie mój stasiu
(2019.11.29)

info

2  
  0
Nie wiecie co się stało a komentujecie! Dziewczyna zasłabła. Zajmijcie się swoim życiem.
56 (2019.11.29)
jak ktoś ma wątłe zdrowie niech odpoczywa
(2019.11.30)

info

3  
  1
@56 - Zajmiemy się swoim życiem jak takich na drogach nie będzie, co innym zagrażają !!!
60 (2019.11.30)
@56 - Współczuję. Mam nadzieję, że zasłabnięcie, to tylko chwilowa niedyspozycja, a nie coś poważnego.
(2019.12.01)
Proszę dokończ podstawówkę bo od czytania twojego komentarza oczy krwawią a profesor Miodek to by przez okno skoczył. Przeraża mnie fakt, że taki analfabeta ma dostęp do internetu!!!
HailSatan (2019.12.01)