UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kobieta jechała Audi i uderzyła w Audi????? " Jadąca za nim kobieta kierująca audi nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzyła w tył audi. " - Super !!! A ja myślałem, że Toyota uderzyła w Audi?


Anuluj