13
29.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ło matko
(2019.12.02)

info

0  
  0
Poczytaj sobie jaki powinien być bezpieczny odstęp od pojazdu przy prędkości ok 90 km/h. Po to ma być tak duży odstęp, żeby był czas na reakcję, a tak, auto przed nami zaczyna ostro hamować, zanim się zorientujesz, zanim wciśniesz pedał hamulca itd, to już walisz w tył auta. Ja jadąc po drogach ekspresowych lub autostradzie, zgodnie z przepisami, trzymam odstęp ok 10-15 metrów i wiem, że przy awaryjnej sytuacji auta przede mną, będę miał trochę więcej czasu na reakcje niż jadący na zderzaku.
Ploterek (2019.12.02)
Nie wiecie co się stało a komentujecie. Dziewczyna młoda zasłabła, nie zrobiła przecież tego celowo i nie jest chora, więc na co ma odpoczywać?? Zastanówcie się czasem zanim coś napiszecie. Nigdy nie wiadomo co nam się może przydarzyć. Też możemy czuć się dobrze a nagle zemdlejemy i przez to spowodujemy wypadek. WIĘCEJ EMPATI!!!!!!!!!!!!!!!!!
23 (2019.12.02)

info

3  
  0