A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ło matko
Poczytaj sobie jaki powinien być bezpieczny odstęp od pojazdu przy prędkości ok 90 km/h. Po to ma być tak duży odstęp, żeby był czas na reakcję, a tak, auto przed nami zaczyna ostro hamować, zanim się zorientujesz, zanim wciśniesz pedał hamulca itd, to już walisz w tył auta. Ja jadąc po drogach ekspresowych lub autostradzie, zgodnie z przepisami, trzymam odstęp ok 10-15 metrów i wiem, że przy awaryjnej sytuacji auta przede mną, będę miał trochę więcej czasu na reakcje niż jadący na zderzaku.
Nie wiecie co się stało a komentujecie. Dziewczyna młoda zasłabła, nie zrobiła przecież tego celowo i nie jest chora, więc na co ma odpoczywać?? Zastanówcie się czasem zanim coś napiszecie. Nigdy nie wiadomo co nam się może przydarzyć. Też możemy czuć się dobrze a nagle zemdlejemy i przez to spowodujemy wypadek. WIĘCEJ EMPATI!!!!!!!!!!!!!!!!!