UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kobieta jechała Audi i uderzyła w Audi????? " Jadąca za nim kobieta kierująca audi nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzyła w tył audi. " - Super !!! A ja myślałem, że Toyota uderzyła w Audi?