UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie potrafię zrozumieć o czym myślą kierowcy jadący " na zderzaku". Podróżuję dość dużo i często spotykam się z sytuacją, kiedy to na pustej do horyzontu drodze za miastem, przy 90km/h jadący za mną samochód trzyma się 5-7 metrów od zderzaka. Lekkie hamowanie, omijanie przeszkody ( zając, kot) i zaoszczędzone dwie sekundy kosztują godziny postoju i setki albo tysiące złotych oraz, co najistotniejsze- zdrowie pasażerów. Jazda na zderzaku powinna być solidnie karana.
Widzę Problem