Wybrany wątek opinii

Nie wiecie co się stało a komentujecie! Dziewczyna zasłabła. Zajmijcie się swoim życiem.
56 (2019.11.29)
@56 - Zajmiemy się swoim życiem jak takich na drogach nie będzie, co innym zagrażają !!!
60 (2019.11.30)
@56 - Współczuję. Mam nadzieję, że zasłabnięcie, to tylko chwilowa niedyspozycja, a nie coś poważnego.
(2019.12.01)
Powrót do komentarzy