Wybrany wątek opinii
Nie wiecie co się stało a komentujecie! Dziewczyna zasłabła.
Zajmijcie się swoim życiem.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@56 - Zajmiemy się swoim życiem jak takich na drogach nie będzie, co innym zagrażają !!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@56 - Współczuję. Mam nadzieję, że zasłabnięcie, to tylko chwilowa niedyspozycja, a nie coś poważnego.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0