UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pienc czy siedem metruw to jest siedzenie na zderzaku oczym ty wogle piszesz to ile ma za tobom jehac 100 m a jak ci nie pasuie to odnies prawo iazdy do wydzialu komunikaci i jezdzij autobusem
Pienc czy siedem metruw to jest siedzenie na zderzaku oczym ty wogle piszesz to ile ma za tobom jehac 100 m a jak ci nie pasuie to odnies prawo iazdy do wydzialu komunikaci i jezdzij autobusem