UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pienc czy siedem metruw to jest siedzenie na zderzaku oczym ty wogle piszesz to ile ma za tobom jehac 100 m a jak ci nie pasuie to odnies prawo iazdy do wydzialu komunikaci i jezdzij autobusem


Anuluj