Zderzenie seata z oplem wieczorową porą
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (17 września) po godz. 22 na skrzyżowaniu ul. 12 Lutego z al. Armii Krajowej doszło do zderzenia seata z oplem. Kobieta kierująca seatem została zabrana do szpitala na badania. Na miejscu pracują służby ratownicze, skrzyżowanie jest częściowo zablokowane. Zobacz zdjęcia.