Zderzenie seata z oplem wieczorową porą

20
17.09.2019
Zderzenie seata z oplem wieczorową porą
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (17 września) po godz. 22 na skrzyżowaniu ul. 12 Lutego z al. Armii Krajowej doszło do zderzenia seata z oplem. Kobieta kierująca seatem została zabrana do szpitala na badania. Na miejscu pracują służby ratownicze, skrzyżowanie jest częściowo zablokowane. Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, 52–letnia kobieta kierująca seatem jadąc al. Armii Krajowej w kierunku ul. Grota-Roweckiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 33-letniemu kierowcy opla, który jechał z góry ul. 12 Lutego.
   Po zderzeniu obu pojazdów seat uderzył w słup, przez co 52-latka została uwięziona w pojeździe. Niezbędna była pomoc strażaków, którzy wycięli drzwi rozbitego auta i udzielili pierwszej pomocy poszkodowanej. Kobieta została zabrana przez pogotowie do szpitala na dalsze badania.  
   Kierowcy opla i seata byli trzeźwi. Jak powiedzieli nam policjanci, całe zdarzenie prawdopodobnie zostanie zakwalifikowane jako kolizja i zakończy się mandatem karnym dla kobiety kierującej seatem.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Baby, ach te baby.
(2019.09.17)
Dlatego zawsze warto zwolnić wjeżdżając na skrzyżowanie, nawet jeżeli ma się pierwszeństwo. Tym bardziej kiedy światła są wyłączone i przestrzegamy znaków :) dobrze, że nic poważnego się nikomu nie stało, powrotu do zdrówka życzę.
Kapusta (2019.09.18)
Baby to masz w nosie. Przypomnij sobie FACETA co na tym skrzyzowaniu nie zauwazyl karetki na sygnale
(2019.09.18)
Co bez tych bab byście zrobili... Heh
Phi (2019.09.18)
@Phi - Poszli po prostu na piwo !
(2019.09.18)
Kobiety powinni mieć specjalne zaostrzone egzaminy, bo stwarzają teraz na drogach największe zagrożenie, a i do tego ciężkie nóżki mają !
(2019.09.18)
Kobiety powinny jeździć po mieście tylko od godziny 22 do 5 rano
Z i e l a s z (2019.09.18)
Gdyby to facet jechał to nie skończyło by się tylko na kolizji.
(2019.09.18)

info

15  
  7
@Kapusta - "Dlatego zawsze warto zwolnić wjeżdżając na skrzyżowanie" - Nie zawsze warto. Jak za Tobą jedzie jakaś dżolerka, to łysy zdenerwowany (że musiał zwolnić) , wyskoczy skopie Ci samochód, lub Cię pobije.
(2019.09.18)
Słupy na tory!
Nieczytałemartykułu (2019.09.18)

info

10  
  4