UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kapusta - "Dlatego zawsze warto zwolnić wjeżdżając na skrzyżowanie" - Nie zawsze warto. Jak za Tobą jedzie jakaś dżolerka, to łysy zdenerwowany (że musiał zwolnić) , wyskoczy skopie Ci samochód, lub Cię pobije.