Wybrany wątek opinii
Dlatego zawsze warto zwolnić wjeżdżając na skrzyżowanie, nawet jeżeli ma się pierwszeństwo. Tym bardziej kiedy światła są wyłączone i przestrzegamy znaków :) dobrze, że nic poważnego się nikomu nie stało, powrotu do zdrówka życzę.
Do moderacji
Odpowiedz
44
1
@Kapusta - "Dlatego zawsze warto zwolnić wjeżdżając na skrzyżowanie" - Nie zawsze warto. Jak za Tobą jedzie jakaś dżolerka, to łysy zdenerwowany (że musiał zwolnić) , wyskoczy skopie Ci samochód, lub Cię pobije.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2