UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlatego zawsze warto zwolnić wjeżdżając na skrzyżowanie, nawet jeżeli ma się pierwszeństwo. Tym bardziej kiedy światła są wyłączone i przestrzegamy znaków :) dobrze, że nic poważnego się nikomu nie stało, powrotu do zdrówka życzę.
Kapusta