A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Baby na tory!
a co wy baby byście bez chłopów zrobiły?. .Zagryzły byście siebie jadem, mściwością i zazdrością na wzajem.
Ciekawe, z jaką predkością pomykał opel?Rozumiem, że kierowca zdązył trochę zwolnić, to i tak uszkodzenia seata są spore. No, ale po co pani chciała być szybsza?
Podziękowania dla wszystkich chłopaków co byli tam przed wszystkimi służbami i ogarniali ta sytuacje
Gadała przez telefon i jest skutek.
Kierowca Opla nawed nie miał czasu na reakcję i nie chamowal a SEAT po uderzeniu z oplem owinol się o słup
Opel miał 60km/h i nie zdążył nawt zahamować,,chwila nie uwagi wystarczy
Nie tylko warto ale nawet jest taki obowiązek. Odsylam do przepisów.
Mieli święty spokój
Nie ma takiego określenia jak "wieczorowa pora "Bo samo wyrażenie wieczór już określa porę dnia.