20
17.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Baby na tory!
Jużprzeczytałemartykuł (2019.09.18)

info

12  
  3
a co wy baby byście bez chłopów zrobiły?. .Zagryzły byście siebie jadem, mściwością i zazdrością na wzajem.
(2019.09.18)

info

15  
  7
Ciekawe, z jaką predkością pomykał opel?Rozumiem, że kierowca zdązył trochę zwolnić, to i tak uszkodzenia seata są spore. No, ale po co pani chciała być szybsza?
mm263 (2019.09.18)
Podziękowania dla wszystkich chłopaków co byli tam przed wszystkimi służbami i ogarniali ta sytuacje
Tomasz Wiśniewski (2019.09.18)

info

0  
  0
Gadała przez telefon i jest skutek.
BODZIO (2019.09.18)

info

1  
  1
Kierowca Opla nawed nie miał czasu na reakcję i nie chamowal a SEAT po uderzeniu z oplem owinol się o słup
Hhhmmm (2019.09.18)
Opel miał 60km/h i nie zdążył nawt zahamować,,chwila nie uwagi wystarczy
Syn kierowcy seata (2019.09.18)
Nie tylko warto ale nawet jest taki obowiązek. Odsylam do przepisów.
Mis (2019.09.18)
Mieli święty spokój
Mis (2019.09.18)
Nie ma takiego określenia jak "wieczorowa pora "Bo samo wyrażenie wieczór już określa porę dnia.
(2019.12.12)

info

1  
  0