UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlatego zawsze warto zwolnić wjeżdżając na skrzyżowanie, nawet jeżeli ma się pierwszeństwo. Tym bardziej kiedy światła są wyłączone i przestrzegamy znaków :) dobrze, że nic poważnego się nikomu nie stało, powrotu do zdrówka życzę.

Kapusta