UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kapusta - "Dlatego zawsze warto zwolnić wjeżdżając na skrzyżowanie" - Nie zawsze warto. Jak za Tobą jedzie jakaś dżolerka, to łysy zdenerwowany (że musiał zwolnić) , wyskoczy skopie Ci samochód, lub Cię pobije.