UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziś rano 2 kolizja na dk22 teraz samichod pod pociągiem...patologia drogowa w formie jak nigdy w historii. Póki nie wprowadza wysokich kar za bezmozgowie drogowe to te żniwa śmierci się nie skończą nigdy.

Jacek13373