Wybrany wątek opinii

Przez tak głupich ludzi moja córka będzie pózno w domu bo jedzie tym pociągiem
Gośka (2019.07.17)
@Gośka - pociagiem jechał rowniez twoj rozum :))) wybaczam
spuzniłsie:) (2019.07.17)
W d..ie z twoją córką.Troje młodych ludzi mogło stracic życie a ta o corce nie żre zimne ..
(2019.07.18)
Nie martwi się pani , wszyscy żyjemy :) mamy się dobrze :)
Kara xd (2019.07.18)
Powrót do komentarzy