Wybrany wątek opinii
Przez tak głupich ludzi moja córka będzie pózno w domu bo jedzie tym pociągiem
Do moderacji
Odpowiedz
16
24
@Gośka - pociagiem jechał rowniez twoj rozum :))) wybaczam
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
W d..ie z twoją córką.Troje młodych ludzi mogło stracic życie a ta o corce nie żre zimne ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Nie martwi się pani , wszyscy żyjemy :) mamy się dobrze :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0