UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziś rano 2 kolizja na dk22 teraz samichod pod pociągiem...patologia drogowa w formie jak nigdy w historii. Póki nie wprowadza wysokich kar za bezmozgowie drogowe to te żniwa śmierci się nie skończą nigdy.
Jacek13373