UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziś rano 2 kolizja na dk22 teraz samichod pod pociągiem...patologia drogowa w formie jak nigdy w historii. Póki nie wprowadza wysokich kar za bezmozgowie drogowe to te żniwa śmierci się nie skończą nigdy.

Jacek13373

Anuluj