UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za wszelkie szkody powinny być obciążania ubezpieczenia pojazdów. Wtedy taki dzban dostałby taką składkę ubezpieczeniową, ze już nigdy nie wsiadlby do auta i nie zagrał nikomu.
Gosc123
Za wszelkie szkody powinny być obciążania ubezpieczenia pojazdów. Wtedy taki dzban dostałby taką składkę ubezpieczeniową, ze już nigdy nie wsiadlby do auta i nie zagrał nikomu.
Gosc123