UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za wszelkie szkody powinny być obciążania ubezpieczenia pojazdów. Wtedy taki dzban dostałby taką składkę ubezpieczeniową, ze już nigdy nie wsiadlby do auta i nie zagrał nikomu.

Gosc123

Anuluj