W kawiarence o Kanale
(fot. nadesłane)
Kanał nasz i wasz, czyli rzecz o największej, sztucznej drodze wodnej między Elblągiem i Ostródą. W najbliższy wtorek, 15 stycznia, Elbląski Oddział Polskiego Towarzystwa Historycznego i Muzeum Archeologiczno – Historyczne w Elblągu zapraszają na pierwsze w nowym roku spotkanie w Kawiarence Historycznej Clio. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30 w Domu Rektora.