UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no właśnie - tylko to potraficie elblążanie - wrzeszczeć że kanał jest "elbląski". Moim zdaniem jeżeli administratorem jest firma z Gdańska a regularną żeglugę utrzymuje firma z Ostródy słowo Elbląg wogóle nie powinno występować w nazwie tych połączonych pochylniami jeziorek, rzeczek i rowów. Hero.
Heronim Zabiełło