UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
no właśnie - tylko to potraficie elblążanie - wrzeszczeć że kanał jest "elbląski". Moim zdaniem jeżeli administratorem jest firma z Gdańska a regularną żeglugę utrzymuje firma z Ostródy słowo Elbląg wogóle nie powinno występować w nazwie tych połączonych pochylniami jeziorek, rzeczek i rowów. Hero.
Heronim Zabiełło