UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no właśnie - tylko to potraficie elblążanie - wrzeszczeć że kanał jest "elbląski". Moim zdaniem jeżeli administratorem jest firma z Gdańska a regularną żeglugę utrzymuje firma z Ostródy słowo Elbląg wogóle nie powinno występować w nazwie tych połączonych pochylniami jeziorek, rzeczek i rowów. Hero.

Heronim Zabiełło