10 listopada Urząd Miejski w Elblągu będzie nieczynny.
Zgodnie z Kodeksem Pracy dzień wolny przysługuje za święto Wszystkich Świętych, które przypadło w tym roku w sobotę. Prosimy o planowanie swoich wizyt w urzędzie z uwzględnieniem powyższej informacji.
A jaka to różnica dla mieszkańców. Po prostu wypiją mniej kawy i zjedzą mniej pączków. Reszta bez zmian czyli i tak nic nie działa.... Czy to plotki złych ludzi?
Nie, człowieku. Ja pracuję w delegacji i miałem nadzieję, że co załatwię w UM. Ponieważ wyjazd w delegację nie opłaca się na jeden dzień. Ale UM to ma gdzieś.
Wszystkie instytucje typu urzędy, zużycie, sądy od LAT zamykano z tytułu właśnie odbioru zgodnego z kodeksem pracy dnia wolnego za święto które wypadło w sobotę i nikomu to nie przeszkadzało. Pierwszy raz od 20 lat za kadencji obecnego Prezydenta zostało to wprowadzone również w UM. Co za dramat dla świata!
dlaczego wszystkim dali wolne w ten sam dzień? połowie powinni dać w inny dzień, aby urząd był cały czas czynny, a to że nie mieliby długiego weekendu nie ma żadnego znaczenia