Urząd Miejski zamknięty

16
03.11.2025
Urząd Miejski zamknięty
Fot. FredAN (fotka miesiąca czerwiec 2019 r.)
10 listopada Urząd Miejski w Elblągu będzie nieczynny.

Zgodnie z Kodeksem Pracy dzień wolny przysługuje za święto Wszystkich Świętych, które przypadło w tym roku w sobotę. Prosimy o planowanie swoich wizyt w urzędzie z uwzględnieniem powyższej informacji.

Joanna Urbaniak, Urząd Miejski w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a już myślałem że po prostu ich wszystkich pozamykali za to co wyczyniają..
(2025.11.03)
A jaka to różnica dla mieszkańców. Po prostu wypiją mniej kawy i zjedzą mniej pączków. Reszta bez zmian czyli i tak nic nie działa.... Czy to plotki złych ludzi?
(2025.11.03)
zaraz zamkną, ziobro ma 26 zarzutów jaki i jego koledzy
(2025.11.03)
Nie, człowieku. Ja pracuję w delegacji i miałem nadzieję, że co załatwię w UM. Ponieważ wyjazd w delegację nie opłaca się na jeden dzień. Ale UM to ma gdzieś.
(2025.11.03)
UM ma gdzieś ludzi pracujących, bo sami są nierobami...
(2025.11.03)
Wałbrzyscy zatrzymali 24-letniegoKraińca podejrzewanego o oszustwa „na blika”. PróbowanoUkryć narodowośćSprawcy podając, że zatrzymanoObcokrajowca.
takTylko (2025.11.03)

info

5  
  0
Wszystkie instytucje typu urzędy, zużycie, sądy od LAT zamykano z tytułu właśnie odbioru zgodnego z kodeksem pracy dnia wolnego za święto które wypadło w sobotę i nikomu to nie przeszkadzało. Pierwszy raz od 20 lat za kadencji obecnego Prezydenta zostało to wprowadzone również w UM. Co za dramat dla świata!
Real (2025.11.03)
To załatw sprawy online. Masę spraw można już w ten sposób tylko trzeba chęci.
Żal (2025.11.03)
Jak tak ciężko pracujesz kiedy masz czas chodzić po urzędach?
???????? (2025.11.03)
dlaczego wszystkim dali wolne w ten sam dzień? połowie powinni dać w inny dzień, aby urząd był cały czas czynny, a to że nie mieliby długiego weekendu nie ma żadnego znaczenia
(2025.11.03)

info

9  
  3