16
03.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ci co pracują u prywaciarza Janusza dziwią się i oburzają, a to po prostu kodeks pracy. W Januszeksach go nie stosują, ale w instytucjach czy urzędach musi być prawilnie - przynajmniej w tym zakresie - bo inaczej PIP by ich pozamiatał. A ocena pracy urzędników z UM to już zupełnie inna bajka.
(2025.11.04)

info

3  
  3
Nie, no oczywiście cały urząd ma być na usługi jaśnie pana, bo akurat będzie miał czas i zaszczyci swoją osobą urząd. A co by było gdybyś przyszedł i akurat ten wybrany pracownik by był na wolnym, zgodnie z kodeksem pracy ? Urząd działa na wniosek, więc jak będziesz w tej delegacji to zadzwoń, zapytaj i złóż wniosek w swojej sprawie. I tak załatwisz temat bez konieczności przerywania delegacji. Proste, prawda ?
pozytywny-elblążanin (2025.11.04)
zamknięty na AMEN.
(2025.11.04)

info

1  
  1
Rzeczpospolita to postaw czerwonegoSukna, za które ciągną Szwedzi, Chmielnicki, Tatarzy, elektor i kto żyw naokoło. A my z księciemWojewodą powiedzieliśmy sobie, że z tego sukna musi się i nam tyle zostać w ręku, aby na płaszcz wystarczyło; dlatego nie tylko nie przeszkadzamy ciągnąć, ale i sami ciągniemy. Mimo upływu czasu nic się nie zmieniło, tylko ciągnie kto inny !
echo (2025.11.04)

info

0  
  0
Ja również pracuję w delegacjach i myślałem, że załatwię swoją sprawę w UM, ale nie - tradycyjnie pod górkę podatnikom.
(2025.11.08)

info

0  
  0
Powinni mieć dyżur. Zgodnie z Kodeksem Pracy nie wszyscy urzędnicy powinni mieć wolne tego samego dnia (nie ma takiego zapisu).
(2025.11.08)

info

0  
  0