Wybrany wątek opinii

UM ma gdzieś ludzi pracujących, bo sami są nierobami...
(2025.11.03)
Jak tak ciężko pracujesz kiedy masz czas chodzić po urzędach?
???????? (2025.11.03)
Powrót do komentarzy